Продавець Компания ХОЗПРОМ розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
172 відгуків
Компания ХОЗПРОМ
+380508808931
Харківська область Харків м Харків, пр-т Московський, 275

Госптовари з пластику - ремесло 21 століття.

Госптовари з пластику - ремесло 21 століття.

03.12.14

Пластмаса увійшла в наше життя легко і невимушено, не відчуваючи значних перешкод з боку звичних нам, «патріархальних» матеріалів. Метал, дерево, глина... Звичайно, людство використовує їх протягом століть і асоціює з неперевершеною довговічністю, натуральністю, природного органічністю. На шляху сучасних технологій часто зустрічаються нерозуміння і відторгнення, пов'язані, насамперед, з браком інформації про новий продукт, звичкою – іноді проекцією «закомплексованості» нашого мозку. Пам'ятаємо у Грибоєдова: «Звичка понад нам дана, заміна щастя вона». Чому ж пластик і вироби з нього (а безумовно, це найсучасніші і, за визначенням, незвичні нам продукти) не знайшли такого дружного неприйняття в людських умах? Не тільки висока функціональність, традиційне призначення, довговічність, естетика готового виробу проклали легкий шлях полімерам в наше життя. Але особливі, тільки їм притаманні, характеристики, ексклюзивні якості кожного готового виробу закріпили наше визнання краси та індивідуальності товарів з пластику. Приклад нової форми знайомого всім квіткового горщика представлений на сайті у рубриці "горщики для квітів".

http://hozprom.com/noshow_cost.php?fl=04-104.jpg&cs=11.33&up=10

Це горщик "Гончар", представлений компанією Хозпром, повністю візуалізує глиняну ємність для вирощування рослин, але виготовлену з поліпропілену. Підкреслюючи традиції національних умільців, ми акцентуємо Вашу увагу на можливостях сучасної промисловості в донесенні яскравості форм, кольору і зручності застосування виробів з пластику.

Лиття пластмасових виробів, взагалі, сам процес роботи з полімерами став значущим ремеслом 21 століття. Погодьтеся, якщо раніше взуття виготовляв швець, бочки - бондар, посуд - гончар, то як зараз назвати мистецтво створення нових форм традиційних речей різного застосування із пластичних мас? Перед українськими виробниками стоїть ряд непростих завдань по формуванню ринку пластикових виробів. Багато експериментують з формою, дизайном, вдосконалюють необхідні в побуті господарські товари. Деякі виробники просто копіюють європейські або азіатські вироби, намагаючись вгадати настрій українських споживачів. Маленькі перемоги і тих, і інших дуже часто нівелюються високою ціною готового виробу, що не витримує конкуренції китайських, хай і не таких якісних аналогів. Як же отримати сучасне виріб за мінімальною ціною? Ефективність праці, ергономіка виробництва, оптимальна кількість і якість працівників, чесність при формуванні оптових цін - завжди є визначальним поєднання «ціна-якість». Многолетний опыт работы с полимерами, уже нами опробированные и внедренные секреты производства позволяют нам предложить не только широкий ассортимент литьевой продукции, но и лучшие цены для каждого изделия.

Будем рады сотрудничеству с экспортерами пластиковых изделий украинского производства. Хозпром знает, как конкурировать в Европе.

 

Інші статті